Itsy Bitsy Spider İngilizce çocuk şarkısı sözleri

İngilizce çocuk şarkıları arasında Itsy Bitsy Spider sözleri isimli çocuk şarkısı, web sitemiz İngilizce çocuk şarkıları arasında yerini alıyor. İngilizce çocuk şarkıları arasında en çok dinlenen şarkılardan biri olan Its Bitsy Spider isimli şarkı, çocuklarınıza huzur veriyor.

Şarkıyı çocuğunuzla birlikte dinlerken lütfen sözleri de okuyarak şarkıyı takip edin. Böylece çocuğunuzun İngilizce diline katkıda bulunacaksınız. İngilizce çocuk şarkıları çocuklarınızı mutlu etmekle kalmayıp aşırı bir şekilde bulunan dil zenginliğiyle ve görsel efektlerle çocuğunuzun ufkunu genişletiyor. Çocuğunuzla birlikte sözleri tekrar ederseniz, ileride çocuğunuzun İngilizceyi konuşabildiğini göreceksiniz. Öte yandan sizde kendi İngilizcenize katkıda bulunmuş olacaksınız.

Sitemiz İngilizce çocuk şarkıları üzerine kurulmuştur. Web sitemizin diğer konu başlıkları altında başka İngilizce çocuk şarkılarını da sözleriyle birlikte bulabilirsiniz. İngilizce çocuk şarkıları arasında yerini alan Itsy Bits Spider şarkısının Türkçe sözlerini istiyorsanız lütfen yorum kısmında isteğinizi dile getiriniz.

İtsy Bitsy Spider İngilizce çocuk şarkısı sözleri aşağıdadır. Sözlerin altında ise şarkıya ait videoyu bulacaksınız. Dinleyerek sözleri takip etmeyi unutmayın. Çocuğunuzla birlikte mutlu günler dileriz.

Itsy bitsy spider went up the waterspout.
Down came the rain
and washed the spider out.
Out came the sunshine
and dried up all the rain
and itsy bitsy spider climbed up the spout again.
(x4)

İtsy Bitsy Spider İngilizce çocuk şarkısı video

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*