Swing Low İngilizce Çocuk Şarkısı

İngilizce çocuk şarkıları arasında sitemizde yer alan Swing Low İngilizce çocuk şarkısı sözleri çocukların zihinsel anlamda gelişmesine ve İngilizcelerini kuvvetlendirmesine yarıyor.

Swing Low sözleri gibi bütün İngilizce çocuk şarkıları, çocuklara dinletilerek geleceklerine birer yatırım yapılacağı gibi ufuklarını da genişletmede büyük bir etken rol oynuyor. Çocukların 1-10 yaş arasında bilgiye ve meraka aç bir şekilde her şeyi öğrenmek isteyen bu yaş aralığındaki çocuklar, annelerini ve babalarını sürekli soru yağmuruna tutar. İngilizce çocuk şarkıları sözleri bu yaşlardaki çocukların hafızalarına rahatlıkla kaydoluyor. Gelecekte de kulak aşinalığı durumu yaşayan çocuklar, İngilizce kelimeleri rahatlıkla ezberleyebiliyor.

İngilizce çocuk şarkısı Swing Low eski bir şarkı olması nedeniyle bir çok çocuk bu tip şarkıları dinleyerek büyüdü. Sözlerini dahi şuanda ezbere bilen yetişkinlerin olduğunu unutmayın. Çocuklarınıza ne kadar çok İngilizce şarkı dinletirseniz o kadar çok geleceğine yatırım yapmış olursunuz. Swing Low İngilizce çocuk şarkısını çocuğunuza dinletirken sözlerini birlikte okuyup şarkıyı dinleyin. Bu yüzden sizlere kolaylık olması amacıyla Swing Low İngilizce sözleri hemen bu yazının altında yer alırken, Swing Low dinle amaçlı sözlerin altında da videoyu bulabilirsiniz. Swing Low İngilizce çocuk şarkısı videosu çocuklara görsel efektlerle mutlu ve huzurlu vakitler yaşatıyor.

İngilizce çocuk şarkıları üzerine kurduğumuz web sitemizde bütün İngilizce çocuk şarkılarını bulabileceğinizi unutmayın.

Çocuğunuzla birlikte mutlu günler dileriz.

Swing low, sweet chariot Comin’ for to carry me home Swing low, sweet chariot Comin’ for to carry me home I looked over Jordan, and what did I see? Comin’ for to carry me home A band of angels coming after me Comin’ for to carry me home Swing low, sweet chariot Comin’ for to carry me home Swing low, sweet chariot Comin’ for to carry me home I’m sometimes up, and sometimes down Comin’ for to carry me home But still my soul is glory bound Comin’ for to carry me home Swing low, sweet chariot Comin’ for to carry me home Swing low, sweet chariot Comin’ for to carry me home Comin’ for to carry me home Oooh Yeeaahh

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*