Are you Sleeping İngilizce Çocuk Şarkısı

İngilizce çocuk şarkıları arasında sitemizde yer alan Are you Sleeping İngilizce çocuk şarkısı sözleri çocukların zihinsel anlamda gelişmesine ve İngilizcelerini kuvvetlendirmesine yarıyor.

Are you Sleeping sözleri gibi bütün İngilizce çocuk şarkıları, çocuklara dinletilerek geleceklerine birer yatırım yapılacağı gibi ufuklarını da genişletmede büyük bir etken rol oynuyor. Çocukların 1-10 yaş arasında bilgiye ve meraka aç bir şekilde her şeyi öğrenmek isteyen bu yaş aralığındaki çocuklar, annelerini ve babalarını sürekli soru yağmuruna tutar. İngilizce çocuk şarkıları sözleri bu yaşlardaki çocukların hafızalarına rahatlıkla kaydoluyor. Gelecekte de kulak aşinalığı durumu yaşayan çocuklar, İngilizce kelimeleri rahatlıkla ezberleyebiliyor.

İngilizce çocuk şarkısı Are you Sleeping eski bir şarkı olması nedeniyle bir çok çocuk bu tip şarkıları dinleyerek büyüdü. Sözlerini dahi şuanda ezbere bilen yetişkinlerin olduğunu unutmayın. Çocuklarınıza ne kadar çok İngilizce şarkı dinletirseniz o kadar çok geleceğine yatırım yapmış olursunuz. Are you Sleeping İngilizce çocuk şarkısını çocuğunuza dinletirken sözlerini birlikte okuyup şarkıyı dinleyin. Bu yüzden sizlere kolaylık olması amacıyla Are you Sleeping İngilizce sözleri hemen bu yazının altında yer alırken, Are you Sleeping dinle amaçlı sözlerin altında da videoyu bulabilirsiniz. Are you Sleeping İngilizce çocuk şarkısı videosu çocuklara görsel efektlerle mutlu ve huzurlu vakitler yaşatıyor.

İngilizce çocuk şarkıları üzerine kurduğumuz web sitemizde bütün İngilizce çocuk şarkılarını bulabileceğinizi unutmayın.

Çocuğunuzla birlikte mutlu günler dileriz.

İngilizce çocuk şarkısı Are you Sleeping Sözleri

Are you sleeping? Are you sleeping?

Brother John, brother John,

Morning bells are ringing!

Morning bells are ringing!

Ding, dang, dong! Ding, dang, dong!

İngilizce çocuk şarkısı Are you Sleeping Dinle

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*