Mary Had a little lamb İngilizce Çocuk Şarkısı

İngilizce çocuk şarkıları arasında sitemizde yer alan Mary Had a little lamb İngilizce çocuk şarkısı sözleri çocukların zihinsel anlamda gelişmesine ve İngilizcelerini kuvvetlendirmesine yarıyor.

Mary Had a little lamb sözleri gibi bütün İngilizce çocuk şarkıları, çocuklara dinletilerek geleceklerine birer yatırım yapılacağı gibi ufuklarını da genişletmede büyük bir etken rol oynuyor. Çocukların 1-10 yaş arasında bilgiye ve meraka aç bir şekilde her şeyi öğrenmek isteyen bu yaş aralığındaki çocuklar, annelerini ve babalarını sürekli soru yağmuruna tutar. İngilizce çocuk şarkıları sözleri bu yaşlardaki çocukların hafızalarına rahatlıkla kaydoluyor. Gelecekte de kulak aşinalığı durumu yaşayan çocuklar, İngilizce kelimeleri rahatlıkla ezberleyebiliyor.

İngilizce çocuk şarkısı Mary Had a little lamb eski bir şarkı olması nedeniyle bir çok çocuk bu tip şarkıları dinleyerek büyüdü. Sözlerini dahi şuanda ezbere bilen yetişkinlerin olduğunu unutmayın. Çocuklarınıza ne kadar çok İngilizce şarkı dinletirseniz o kadar çok geleceğine yatırım yapmış olursunuz. Mary Had a little lamb İngilizce çocuk şarkısını çocuğunuza dinletirken sözlerini birlikte okuyup şarkıyı dinleyin. Bu yüzden sizlere kolaylık olması amacıyla Mary Had a little lamb İngilizce sözleri hemen bu yazının altında yer alırken, Mary Had a little lamb dinle amaçlı sözlerin altında da videoyu bulabilirsiniz. Mary Had a little lamb İngilizce çocuk şarkısı videosu çocuklara görsel efektlerle mutlu ve huzurlu vakitler yaşatıyor.

İngilizce çocuk şarkıları üzerine kurduğumuz web sitemizde bütün İngilizce çocuk şarkılarını bulabileceğinizi unutmayın.

Çocuğunuzla birlikte mutlu günler dileriz.

İngilizce Çocuk Şarkısı Mary Had a little lamb Sözleri

Mary had a little lamb
It’s fleece was white as snow, yeah
Everywhere the child went
The lamb, the lamb was sure to go, yeah
He followed her to school one day
And broke the teacher’s rule
And what a time did they have
That day at school
Tisket, tasket,

İngilizce Çocuk Şarkısı Mary Had a little lamb Dinle

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*