One Two Buckle My Shoe İngilizce Çocuk Şarkısı

İngilizce çocuk şarkıları arasında sitemizde yer alan One Two Buckle My Shoe İngilizce çocuk şarkısı sözleri çocukların zihinsel anlamda gelişmesine ve İngilizcelerini kuvvetlendirmesine yarıyor.

One Two Buckle My Shoe sözleri gibi bütün İngilizce çocuk şarkıları, çocuklara dinletilerek geleceklerine birer yatırım yapılacağı gibi ufuklarını da genişletmede büyük bir etken rol oynuyor. Çocukların 1-10 yaş arasında bilgiye ve meraka aç bir şekilde her şeyi öğrenmek isteyen bu yaş aralığındaki çocuklar, annelerini ve babalarını sürekli soru yağmuruna tutar. İngilizce çocuk şarkıları sözleri bu yaşlardaki çocukların hafızalarına rahatlıkla kaydoluyor. Gelecekte de kulak aşinalığı durumu yaşayan çocuklar, İngilizce kelimeleri rahatlıkla ezberleyebiliyor.

İngilizce çocuk şarkısı One Two Buckle My Shoe eski bir şarkı olması nedeniyle bir çok çocuk bu tip şarkıları dinleyerek büyüdü. Sözlerini dahi şuanda ezbere bilen yetişkinlerin olduğunu unutmayın. Çocuklarınıza ne kadar çok İngilizce şarkı dinletirseniz o kadar çok geleceğine yatırım yapmış olursunuz. One Two Buckle My Shoe İngilizce çocuk şarkısını çocuğunuza dinletirken sözlerini birlikte okuyup şarkıyı dinleyin. Bu yüzden sizlere kolaylık olması amacıyla One Two Buckle My Shoe İngilizce sözleri hemen bu yazının altında yer alırken, One Two Buckle My Shoe dinle amaçlı sözlerin altında da videoyu bulabilirsiniz. One Two Buckle My Shoe İngilizce çocuk şarkısı videosu çocuklara görsel efektlerle mutlu ve huzurlu vakitler yaşatıyor.

İngilizce çocuk şarkıları üzerine kurduğumuz web sitemizde bütün İngilizce çocuk şarkılarını bulabileceğinizi unutmayın.

Çocuğunuzla birlikte mutlu günler dileriz.

One, two, Buckle my shoe;

Three, four, Knock at the door;

Five, six, Pick up sticks;

Seven, eight, Lay them straight:

Nine, ten, A big fat hen;

Eleven, twelve, Dig and delve;

Thirteen, fourteen, Maids a-courting;

Fifteen, sixteen, Maids in the kitchen;

Seventeen, eighteen, Maids in waiting Nineteen, twenty, My plate’s empty.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*