Pussy Cat İngilizce Çocuk Şarkısı

İngilizce çocuk şarkıları arasında sitemizde yer alan Pussy Cat İngilizce çocuk şarkısı sözleri çocukların zihinsel anlamda gelişmesine ve İngilizcelerini kuvvetlendirmesine yarıyor.

Pussy Cat sözleri gibi bütün İngilizce çocuk şarkıları, çocuklara dinletilerek geleceklerine birer yatırım yapılacağı gibi ufuklarını da genişletmede büyük bir etken rol oynuyor. Çocukların 1-10 yaş arasında bilgiye ve meraka aç bir şekilde her şeyi öğrenmek isteyen bu yaş aralığındaki çocuklar, annelerini ve babalarını sürekli soru yağmuruna tutar. İngilizce çocuk şarkıları sözleri bu yaşlardaki çocukların hafızalarına rahatlıkla kaydoluyor. Gelecekte de kulak aşinalığı durumu yaşayan çocuklar, İngilizce kelimeleri rahatlıkla ezberleyebiliyor.

İngilizce çocuk şarkısı Pussy Cat eski bir şarkı olması nedeniyle bir çok çocuk bu tip şarkıları dinleyerek büyüdü. Sözlerini dahi şuanda ezbere bilen yetişkinlerin olduğunu unutmayın. Çocuklarınıza ne kadar çok İngilizce şarkı dinletirseniz o kadar çok geleceğine yatırım yapmış olursunuz. Pussy Cat İngilizce çocuk şarkısını çocuğunuza dinletirken sözlerini birlikte okuyup şarkıyı dinleyin. Bu yüzden sizlere kolaylık olması amacıyla Pussy Cat İngilizce sözleri hemen bu yazının altında yer alırken, Pussy Sat on the Steps dinle amaçlı sözlerin altında da videoyu bulabilirsiniz. Pussy Cat İngilizce çocuk şarkısı videosu çocuklara görsel efektlerle mutlu ve huzurlu vakitler yaşatıyor.

İngilizce çocuk şarkıları üzerine kurduğumuz web sitemizde bütün İngilizce çocuk şarkılarını bulabileceğinizi unutmayın.

Çocuğunuzla birlikte mutlu günler dileriz.

Pussy Cat Çocuk Şarkısı Sözleri

Pussy cat, pussy cat, where have you been? I’ve been to London to see the Queen. Pussy cat, pussy cat, what did you do there? I frightened a little mouse under her chair. Pussy cat, pussy cat, why do you smile? I went to Paris to dine in style. Pussy cat, pussy cat, what was the dish? It was a giant bowl filled up with fish. Pussy cat, pussy cat, where did you go? I went to New York to see a show. Pussy cat, pussy cat, how were the sights? This city has the most beautiful lights.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*